آرایشیآموزشمقالات

آموزش مدل مو ساده و شیک دخترانه + تصاویر

آموزش مدل مو دخترانه یکی از بهترین راهکارها برای خانم های عزیز است که در خانه بتوانند موهایشان را به راحتی آماده کنند و برای بستن موهای خود نیاز نداشته باشند به سالن های آرایش مراجعه کنند. با سیندخت همراه باشید تا آموزش چند مدل مو ساده و شیک دخترانه را همراه با تصاویر در اختیارتان قرار دهیم.

1.‌ مدل پر طرفدار گره ای بالای سر (MESSY BUN)

اگر به تازگی مامان شدید و نوزادی دارید که ممکن است موهایتان را بکشید،‌ این مدل موی آسان و زیبا می تواند به شما کمک کند. در تصویر زیر از مجله زیبایی سیندخت، مراحل گام گام مدل موی گره ای بالای سر را می بینید. کافی است مطابق تصویر ابتدا موهایتان را باکش ببندید، بخشی از مو را نگه دارید و دنباله موهایتان را دور کش بپیچید تا کش سر شما مشخص نباشد و مدل مویتان زیباتر شود.

تصویر آموزش مدل مو messy bun
آموزش مدل مو گره ای بالای سر (MESSY BUN)

 

2.‌ آموزش مدل مو گل رز

برای این مدل مو به چند سنجاق سر نیاز دارید. موهایتان را طبق تصویر زیر از دو طرف ببافید. سپس هر دو بافت را به هم مانند گل رزر بپیچید و با سنجاق محکم کنید. مدل مو گل رز یکی از نمونه های مدل مو ساده و شیک دخترانه است. با کمک تصویر زیر  می توانید موهایتان را مانند گل رز ببندید.

تصویر آموزش مدل مو گل رز

 

3. آموزش مدل مو یا شینیون ساده

اگر می خواهید یک شینیون یا مدل موی ساده داشته باشید، تصویر زیر برای آموزش گام به گام مدل مو را دنبال کنید. درست کردن این مدل مو بسیار راحت است. تنها به چند سنجاق نیاز دارید تا موهایتان را به زیبایی ببندید.

4.

4. آموزش مدل مو  و شینیون بافت

با توجه به تصویر زیر،‌ ابتدا موهایتان را ببافید سپس به کمک سنجاق سر،‌موهایتان را از بالا جمع کنید. این مدل مو هم بسیار جذاب و شیک است و به راحتی درست می شود.

تصویر مدل مو شینیون بافت
تصویر مدل مو شینیون بافت

5. مدل مو بافت

بسیاری از خانم ها مایل هستند موهایشان را ببافند.  بافتن موها می تواند شما را جذاب تر و زیباتر کند. آموزش بعدی،‌همان طور که در تصویر می بینید، آموزش مدل مو بافته شده است. آموزش مدل مو زیر نیز بسیار ساده و جذاب است. مرحله به مرحله به کمک تصویر زیر پیش بروید و از مدل موی خود لذت ببرید!

تصویر آموزش مدل مو بافت
تصویر آموزش مدل مو بافت

6. آموزش مدل مو پاپیون

یکی دیگر از مدل موهای زیبا و جذاب، مدل مو پاپیونی است. آموزش مدل مو پاپیونی را در عکس زیر،‌ مرحله به مرحله می توانید مشاهده کنید.

تصویر آموزش مدل مو پاپیون
تصویر آموزش مدل مو پاپیون

نکات مهم برای شینیون و بستن مو

**‌ بهتر است سنجاق های به کار رفته در موهایتان مشخص نباشد. همچنین، باور زیاد بودن سنجاق برای محکم شدن شینیون، باوری اشتباه است.

** توصیه می کنیم تا جایی که امکان دارد از سنجاق موی کمتری برای ایجاد مدل مو دلخواهتان استفاده کنید.

**‌ مدل موهای بسیاری وجود دارد، پیش از بستن موهایتان دقت کنید کدام سبک مدل مو با چهره تان هماهنگی دارد و متناسب با سلیقه شماست.

**‌ اگر موهایتان کم پشت است،‌ می توانید از موهای مصنوعی و طبیعی در میان موهایتان استفاده کنید. پروتز مو اسفنجی و سیلیکونی نیز می تواند گزینه ای مناسب باشد.

**‌ گاهی لازم است برای برخی از مدل موها، موهایتان را صاف کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

 

نکته آخر

آموزش مدل مو ساده و شیک دخترانه را در این مطلب از مجله زیبایی و بهداشتی سیندخت باهم مرور کردیم.  با لیست پیش رو می توانید مدل مو مورد نظرتان را بدون رفتن به سالن آرایش به راحتی درست کنید. پیشنهاد می کنیم همین الان یک مدل مو را انتخاب کنید و با چند سنجاق سر و کش مو اثری هنری و زیبا پدید آورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا