مقالات

ماسک صورت ورقه ای را چگونه استفاده کنیم؟

آموزش طرز استفاده صحیح ماسک صورت ورقه ای

طرز استفاده از ماسک صورت ورقه ای را می دانید؟ ماسک صورت ورقه ای از محبوب ترین محصولات بهداشتی و زیبایی است که موجب شادابی، شفاف شدن، جوانی، آبرسانی و روشنی پوست می شود. همچنین، برای پیش از آرایش اغلب آرایشگران عروس استفاده می کنند تا آرایش بهتر روی پوست قرار بگیرد و شکل کیکی پیدا نکند. اگر شما هم از علاقه مندان استفاده از ماسک صورت ورقه ای هستید، این مطلب را از دست ندهید و تا پایان این مقاله درباره نحوه استفاده از ماسک صورت ورقه ای با ما باشید.

ماسک صورت ورقه ای را چگونه استفاده کنیم؟

برای استفاده از ماسک صورت ورقه ای کافی است مراحل زیر را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را از ماسک صورت خود بگیرید:

مرحله اول: با شستن صورت خود شروع کنید.

شستن صورت پیش از استفاده از ماسک صورت ورقه ای
پیش از استفاده از ماسک صورت ورقه ای صورت خود را بشویید.
برای استفاده از ماسک صورت ورقه ای و اثربخشی بیشتر آن بهتر است ابتدا از تمیز بودن پوست خود مطمئن شوید. توصیه می کنیم پوست خود را با شوینده مناسب صورت یا ژل شستشو بشویید. اگر لازم بود، اسکراب بزنید و لایه برداری نمایید تا هیچ گونه آلودگی روی پوست نباشد و مواد مغذی ماسک صورت ورقه ای به راحتی در پوست نفوذ کند.

مرحله دوم: ماسک را روی صورت خود قرار دهید.

روش صحیح استفاده از ماسک صورت
ماسک صورت ورقه ای را مانند تصویر به آرامی روی صورت خود قرار دهید.
وقتی از تمیزی پوست صورت خود مطمئن شدید، ماسک را روی صورت خود قرار دهید؛ به طوری که هر بخش از ماسک به خوبی روی صورت قرار بگیرد.

ماسک صورت ورقه ای چند دقیقه باید بماند؟

هر ماسکی باید به مدت 15 تا 20 روی پوست باقی بماند. بهتر است دراز بکشید و اجازه دهید ماسک موجب آرامش پوست و تقویت پوست شود. می توانید موسیقی ملایم گوش کنید تا همزمان با حس آرامش درون سبب رفع استرس پوست و کمک به عملکرد بهتر کلاژن سازی در پوست شوید.

مرحله سوم: ماسک را به آرامی بردارید.

ماسک صورت ورقه ای صورت
به آرامی ماسک صورت ورقه ای را از سمت پایین به بالا از روی صورت بردارید.
افزایش سن و عواملی مثل چاقی و لاغری می تواند سبب افتادگی پوست شود. فراموش نکنید که پس از 15 تا 20 دقیقه و زمان برداشتن ماسک صورت ورقه ای از روی پوست باید ماسک را از سمت پایین به طرف بالا بردارید تا از افتادگی پوست جلوگیری نمایید.

 

مرحله چهارم: بعد از ماسک ورقه ای صورت خود را بشوییم؟

وقتی ماسک صورت را برداشتید، باقی مواد ماسک را روی صورت خود به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود. نیازی به شستن صورت نیست و بهتر است تا چند ساعت صورت خود را نشویید تا ترکیبات ماسک صورت به خوبی روی پوستتان اثر بگذارد. در صورت نیاز می توانید بعد از جذب شدن مواد ماسک صورت از مرطوب کننده و آبرسان همیشگی خود بزنید.

نحوه استفاده از ماسک صورت
ماسک صورت ورقه ای کره ای از محبوب ترین انواع ماسک صورت هاست!

خرید انواع ماسک صورت کره ای با تخفیف

بعد از استفاده از ماسک صورت چه کنیم؟

همان طور که پیش از این گفتیم نیازی نیست بعد استفاده از ماسک صورت، صورت خود را بشویید. اجازه دهید ترکیبات باقی مانده روی پوست صورت جذب شود. سپس سرم یا مرطوب کننده همیشگی خود را بزنید. استفاده از مرطوب کننده بعد از ماسک صورت می تواند اثربخشی ترکیبات ماسک صورت را بیشتر کند.

استفاده از ماسک صورت ورقه ای
بعد از استفاده از ماسک صورت ورقه ای بهتر است مرطوب کننده همیشگی تان را استفاده نماییدو
بیشتر بخوانید:

آموزش ویدیویی استفاده از ماسک صورت ورقه ای

سخن آخر
استفاده از ماسک صورت ورقه ای را در این مقاله بررسی کردیم. طرز استفاده از ماسک صورت ورقه ای بسیار آسان است و طرز صحیح استفاده از ماسک صورت ورقه ای می تواند تأثیر ماسک صورت را بیشتر و بهتر کند. این روزها انواع ماسک صورت ورقه ای کره ای محبوب وجود دارد که از محصولات جدانشدنی روتین پوستی و زیبایی هستند.
همه ما اغلب استفاده از ماسک صورت ورقه ای را به خصوص در آرایشگاه ها و پیش از آرایش عروس مشاهده کرده ایم. این ماسک های صورت معجزه می کنند؛ چراکه علاوه بر حس خوب سبب بهتر قرار گرفتن آرایش روی پوست می شوند، پوست را آبرسانی می کنند، چربی پوست را کنترل می کنند و موجب تقویت پوست می شوند؛ به شرط آنکه به درستی از ماسک صورت های ورقه ای استفاده کنیم. شما از ماسک صورت ورقه ای استفاده می کنید؟ ماسک صورت ورقه ای محبوب شما کدام ماسک صورت است.
5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا