مقالات

آموزش کشیدن خط چشم _ آسان ترین راه برای کشیدن خط چشم!

طرز کشیدن خط چشم

آموزش کشیدن خط چشم برای افرادی است که می خواهند به راحتی و حرفه ای خط چشم بکشند! خط چشم می تواند چشمانتان را جذاب تر و زیباتر نشان دهد. همان طور که می دانید خط چشم انواع گوناگون دارد. این روزها برخی از مدل های کشیدن خط چشم بسیار محبوب و ترند هستند؛ مثل خط چشم روباهی! در این بخش از مجله سیندخت می خواهیم به شیوه ای آسان و حرفه ای روش کشیدن خط چشم برای انواع چشم را با شما در میان بگذاریم. با سیندخت همراه باشید.

جشنواره تخفیفات سین دخت جشنواره تخفیفات سیندخت

 آموزش کشیدن خط چشم (چشم های گرد)

اگر می خواهید چشم های گرد را کشیده تر نشان دهید، در بخش خارجی چشم و روی خطر مژه می توانید مداد بکشید و آن را به شکل خط چشمی بالدار در بیاورید.

 

آموزش کشیدن خط چشم برای چشم های گرد

 

آموزش کشیدن خط چشم (چشم های گود )

خط چشم کشیدن چشم های گود بهتر است به شکل خطی باریک، نزدیک مژه باشد یا تنها گوشه خارجی پایین و بالای پلک، خط چشم کشیده شود.  یادتان باشد سایه های تیره موجب گودتر نشان دادن چشم های گود می شود.

آموزش کشیدن خط چشم برای چشم های گود

 

آموزش کشیدن خط چشم (چشم های تک پلکی)

برای خط چشم کشیدن چشم های تک پلکی از قسمت گوشه داخل چشم خطی باریک بکشید و در حین نزدیک شدن به گوشه و بخش خارجی چشم آن را پهن تر کنید.

 

 

آموزش کشیدن خط چشم (چشم بیرون زده از حدقه)

این نوع از چشم ها به یک خط چشم پهن نیاز دارند. به کمک سایه تیره نیز باید تکمیل شوند. سایه تیرi موجب می شود بیرون زدگی ها پوشانده شود. زمانی که تیرگی پشت چشم بیشتر شود، چشم ها فرو رفته تر به نظر می رسند.

 

آموزش کشیدن خط چشم (چشم های دارای فاصله)

اگر چشم هایتان از هم فاصله دارد، برای کمتر نشان دادن فاصله بین چشم هایتان روی گوشه داخلی چشم بیشتر کار کنید. ابتدا با کمی سایه مجرای اشک یا گوشه داخلی چشم را بپوشانید. داخل چشم کمی مداد بکشید و گوشه خارجی زیاد کار نکنید.

آموزش کشیدن خط چشم (چشم های پف دار)

برای بزرگ تر کردن پلک ها در خط چشم کشیدن چشم های پف دار توصیه می کنیم از بخش پهن تر خط چشم شروع کنید. درست آن قسمت که مداد باید میان ریشه مژه ها کشیده شود و با نزدیک شدن به بخش گشپوشه خارجی چشم هایتان، خط چشم خود را پهن تر کنید.

آموزش کشیدن خط چشم (چشم های ریز)‌

برای کشیدن خط چشم برای چشمان ریز پیشنهاد می کنیم ابتدا یک خط چشم باریک در گوشه پایین چشم و بخش بالای چشم بکشید. سپس داخل چشمتان مداد سفید بکشید تا چشم ها بزرگ تر به نظر برسند.

آموزش کشیدن خط چشم برای چشم های به سمت پایین

این نوع از چشم ها از سمت گوشه های خارجی به طرف پایین متمایل هستند. برای خط چشم کشیدن برای این نوع از چشم ها بهتر است روی پلک بالا با خط چشم مایع، خطی باریک بکشید، در گوشه چشم ها، خط چشم را به سمت بالا آورید و زاویه 45 درجه بسازید.

 آموزش کشیدن خط چشم (چشم هایی که به هم نزدیک هستند)

اگر چشم هایتان به هم نزدیک است، پیشنهاد می کنیم خط چشمتان نه خیلی پهن و نه خیلی نازک کشیده شود. همچنین، خط چشم گوشه خارجی چشم پهن و گوشه داخلی آن باریک باشد.

نکته آخر

کشیدن خط چشم یکی از بخش های آرایش است که شاید کمی سخت به نظر برسد. در این بخش از مجله زیبایی سیندخت برای انواع چشم ها تلاش کردیم نحوه کشیدن خط چشم را آموزش دهیم. می توانید با توجه به شکل چشم خود و لیست مقابلتان، به راحتی خط چشم بکشید. شما هم خط چشم می کشید یا به جای خط چشم ترجیح می دهید سایه چشم بزنید؟

5/5 - (1 امتیاز)
جشنواره تخفیفات سیندخت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا